teisipäev, 24. oktoober 2017

Küsimus laiale ringile

Kas võib olla, et YouTube'i on kogemata üles laetud vigane helifail? Sest muusika see ju ometi pole? Või on?
Kui loo nimi on "Jason Voorhees Noise", siis äkki on siin taga olnud tõesti mingi kontseptsioon, sest mõeldud on arvatavasti sedasama kurikuulsat hokimaskiga Jasonit "Friday the 13th" filmist. Kas selline hääl võiks kõlada Jasoni peas? Kas see on sügavalt filosoofiline pala või mingi haige nali? 
Igatahes on tegemist produktiivse brasiilia instrumentaal-ühemehebändiga Mourning Souls. Mehe alias on C15H10ClN3O3, mis on tegelikult keemiline valem ravimile, mida kasutatakse teatud aju epileptiliste haigushoogude ja paanikahäirete ravis. Muusikastiili on iseloomustatud kui depressive black metalit ja drone/ noise'i.
Noise'i on siin igatahes rohkem kui küll ning tõenäoliselt on see ka kõige kergemini depressiooni viiv lugu, mida ma eales kuulnud olen: kui mind kinni siduda ning sundida seda lugu suure helitugevusega kuulama, läheksin vist kiiresti hulluks või saaks minust ka Jason, mis on vist põhimõtteliselt üks ja sama.
Ja jah, ma kuulasin selle siirast hämmingust segadusseviiduna lõpuni (heli küll vaikseks keeratud). Sina ei pea seda tegema, sest ausalt, see on algusest lõpuni täpselt ühesugune.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar